Yaş Günmüz

Yaş Günmüz

Birlikte daha güçlüolduğumuzun bilincinde olarak, nice birlikte yıllara diyoruz. Birlikte geçirdiğimiz bu yaş gününü de burdan bir kez daha anımsıyoruz.

2019’da Birlikte İftar

2019’da Birlikte İftar

2019 yılı iftarında tüm şirketimiz çalışanları ile yakın dostlamızın katılım sağladığı muhteşem yemekte buluşutuk. Bu sayede uzun süredir konuşamadıklarımızı konştuk ve haspehal gidermiş olduk. Buradan tüm katılımcı dost ve iş arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Yaş Günü Kutlaması

Yaş Günü Kutlaması

Bir birimize deger veririz. İş yerimizde doğum günü kutlamaları, arkadaşlarımızın motivasyonunu arttırır ve çalışma ortamının keyifli bir hale gelmesine yardımcı olur. Bu kutlamalar, çalışma arkadaşlarımızın kendilerini önemli hissetmelerini sağlar ve takım ruhunu güçlendirir. Takım Çalışması Aynı zamanda, çalışma arkadaşlarımızın birbirlerini daha yakından tanımalarına da yardımcı olur. İş yerinde doğum günü kutlamaları, pozitif bir atmosfer yaratır…

İş dışı Sohbetler

İş dışı Sohbetler

İş Dışında İş hayatımız, çalışma arkadaşarımız ile birlikte geçirdiğimiz uzun süreleri içeriyor. Bu süreler boyunca birlikte zaman geçirmenin kıymetini bilerek, iş dışı konuşmalar ile birbirimizi daha fazla tanımaya ve iş arkadaşı dışında ortak birbirimizi anlamaya gayret ediyoruz.

Ofisimizden Görüntüler

Ofisimizden Görüntüler

Çalışma ortamımızın, çalışanlarımızın dikkatinin dağılmaması ve odak noktalarının işleri olabilmesi amacı ile düzenlenmiştir. Geçmişten bu güne çalışma şartlarımızı her gün güncelleyerek sizlere daha iyi hizmet vermeye gayret ediyoruz.

İşimizde Eğitim Çok Önemlidir

İşimizde Eğitim Çok Önemlidir

Yasal Yükümlülüklerin Bilinmesi Muhasebe ofislerinde çalışanlar, yasal mevzuatlar ve vergi kanunları gibi karmaşık konular hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Eğitim, bu yükümlülüklerin bilinmesini sağlar ve çalışanlarımızın hatalı işlemler yapmasını önler. Verimliliğin Artırılması Eğitim, çalışanlarımızın becerilerini ve bilgilerini geliştirerek işlerini daha etkili ve verimli bir şekilde yapmalarını sağlar. Bu, iş süreçlerinde zaman ve maliyet tasarrufu sağlar ve…